Het afgelopen jaar hebben we met veel plezier met ons Project Roosendaal deel kunnen nemen aan de tijdelijke tentoonstelling: Groeten uit Roosendaal in het Tongerlohuys in het EKP. Aan alle mooie dingen komt een einde. Op zaterdag 29 en zondag 30 augustus 2026 rijden onze treinen voor het laatst.
Wij danken het Tongerlohuys, de medewerkers en de vrijwilligers van het museum voor de fijne samenwerking die we het afgelopen jaar hebben mogen ervaren.
Mis de laatste kans niet. Het museum zal voor de gelegenheid in dat weekeinde gratis te bezoeken zijn! Wij zorgen er voor dat er genoeg modeltreinen te zien zijn.
Adres: Kadeplein 2, Roosendaal
ps. heeft u dat weekeinde geen tijd om langs te komen? Elke woensdag- en zaterdagmiddag rijden onze treinen tot die tijd ook.

