NLdoet 2025

Wij hebben 15 maart jouw hulp nodig om een icoon van het Roosendaals spoorwegerfgoed te laten schitteren!

Ook in 2025 doet MSV Post B mee aan NLdoet. Het Oranjefonds ondersteunt ook nu weer ons initiatief. Dit jaar gaan we aan de slag in het Seinhuis B aan de Bosstraat 22. Wat gaan we doen?

Onze vereniging zet zich sinds de oprichting in voor de promotie van de Roosendaalse spoorwegmonumenten. Dit doen we op verschillende manieren. Eén daar van is het houden van rondleidingen in het station en het seinhuis B. Om het seinhuis klaar te maken voor het nieuwe jaar zoeken we vrijwilligers die op zaterdag 15 maart aanstaande de handen uit de mouwen willen steken om het gebouw klaar te maken voor de komende rondleidingen. Welke klussen staan er op het programma?

– Schoonmaken keuken
– Schoonmaken en reparatie WC
– Overtollig groen verwijderen
– Ramen lappen
– Handelgestel reinigen
– Kleine reparaties
– …

Wil je ons helpen in dit bijzondere Roosendaals erfgoed? Meld je dan aan via de website van NLdoet door op onderstaande knop te drukken.



Met dank aan: